Шановні колеги,

 

Вийшов черговий (31)  випуск збірника «Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія 22. Політичні науки та методика викладання соціально-політичних дисциплін». Це фаховий у галузі політології журнал категорії "Б"

 

 З організаційних питань просимо звертатися за електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">sj.politicalsciences@gmail.com

 

 

Вітаємо!

DSC 0547                                           

                                      Шановна Ольго Володимирівно!

Ми, Ваші колеги, сердечно вітаємо Вас зі славним ювілеєм – 60-річчям від Дня народження!

Захоплюємося Вами як  Людиною з відкритим та добрим серцем, Людиною, що попри труднощі чи негаразди залишається непохитною, наполегливою і вимогливою у досягненні намічених цілей та бажаних результатів, Людиною, що ніколи не опускає рук, Людиною, що завжди шукає можливість, дарує шанс і надію.

Ваші самовідданість, щоденна праця, внутрішня енергія, невтомність створили атмосферу духовності, взаємоповаги та родинного затишку на очолюваній Вами рідній нам кафедрі політичних наук. День за днем, протягом уже більше 30 років, власним прикладом Ви показуєте, наскільки може бути мотивованою, цілеспрямованою, мудрою, сильною розумом та міцною духом особистість при ввірені їй такої нелегкої, важливої та відповідальної місії.

Гуртуючи довкола себе кращий науково-педагогічний потенціал, Ви є новатором у справі наукового й творчого єднання досягнень політичної науки та освітянських методик викладання соціально-політичних дисциплін, їх адаптації до потреб сучасної вищої школи, експертного середовища, політичного й соціально-економічного розвитку України. За ці роки Ви виховали не одне покоління високопрофесійних, відданих справі спеціалістів, що глибоко вдячні Вам за переданий багатий досвід, ґрунтовні знання, життєві орієнтири.

Гідно виконуючи своє покликання, Ви як вчена та педагог, Заслужений працівник освіти України, академік Академії політичних наук України, Відмінник освіти України, відомий автор і редактор наукових, навчальних та періодичних видань, член Міжнародної кадрової академії, голова Спеціалізованої вченої Ради по захисту дисертацій здобули високий авторитет і щиру повагу друзів та колег, коло яких виходить далеко за межі українських просторів.

Вітаючи Вас з Ювілеєм, колектив кафедри політичних наук щиросердечно зичить Вам міцного здоров’я, щасливого довголіття, сімейного благополуччя, наповненого яскравими сторінками щоденного життя, невичерпної енергії, творчої наснаги, нових здобутків і звершень на науковому та освітянському шляху!

18 жовтня 2014 року                                   З повагою, любов’ю та вдячністю,

                                                            колектив кафедри політичних наук

 

Детальніше: Вітаємо!

Міжнародна науково-практична конференція "Політика та духовність в умовах глобальних викликів"

DSC 0076 Стало доброю традицією проведення актуальних науково-теоретичних, просвітницьких заходів на тематику формування демократичної культури, прогресивного світогляду і світобачення сучасної молоді у НПУ ім. М.П.Драгоманова як лідерові вітчизняної педагогічної освіти. Міжнародна науково-практична конференція «Політика і духовність в умовах глобальних викликів», що відбулася 2 квітня 2014 року за організації кафедри політичних наук Інституту політології та права, не стала винятком. Особливої актуальності даному заходу надала стрімка динаміка політичного процесу в Україні, активізація тенденції самовдосконалення та формування нової якості державної політики. «Сьогодні, як ніколи раніше, мислячі студент, педагог, науковець, інтелектуал не можуть залишатися осторонь спільної боротьби за духовну, щасливу, соборну, багату Україну!», − влучно зазначили учасники конференції у зверненні до вітчизняної науково-педагогічної спільноти та інтелігенції. Позаяк, активне просування України у напрямку тісної співпраці з ЄС зумовлює потребу зростання громадянського партнерства, що стимулює більш узгоджену, гуманістичну, морально відповідальну політику як об’єктивну загальнолюдську потребу, що неможлива без високодуховного наповнення паритетних взаємовідносин держави із «третім сектором».

ФОТОЗВІТ

ПРИВІТАННЯ УЧАСНИКАМ КОНФЕРЕНЦІЇ

ВСТУПНЕ СЛОВО АНДРУЩЕНКА В.П.

ВІСНИК СПЕЦВИПУСК

ЗВЕРНЕННЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ

РЕЗОЛЮЦІЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

 

Детальніше: Міжнародна науково-практична конференція "Політика та духовність в умовах глобальних викликів"

Звернення професора В.П.Горбатенка

        Звернення доктора політичних наук, професора кафедри політичних наук Горбатенка В.П. до колег з Російської Федерації.

Детальніше: Звернення професора В.П.Горбатенка

   

Опитування  

Шановні студенти! Що найбільше приваблює вас у навчально-виховному процесі, організованому кафедрою політичних наук?

Високий фаховий рівень викладачів - 28.6%
Дружня, тепла атмосфера навчання - 32.9%
Використання нетрадиційних та інтерактивних методів навчання - 10%
Надзвичайно нерозвідана і притягуюча глибина найцікавішої науки в світі - політології - 28.6%

Total votes: 70
The voting for this poll has ended on: 31 трав. 2017 - 00:00
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ