Шановні колеги,

 

Вийшов черговий (31)  випуск збірника «Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія 22. Політичні науки та методика викладання соціально-політичних дисциплін». Це фаховий у галузі політології журнал категорії "Б"

 

 З організаційних питань просимо звертатися за електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">sj.politicalsciences@gmail.com

 

 

Магістри спеціальності "політологія".

Магістри спеціальності "політологія". От і остання святкова пара. Далі будні ріалізаці...

Магістри остання пара

 

Соціально-правовий факультет. Аудиторія 9-7. Гуманітарний корпус НПУ імені М.П.Драгоманова.

Студентське життя. Як все починалось.

Студентське життя. Як все починалось...

Цього року навчання почалось незвично. Ми не сіли за парти, не побачили давно знайомих вчителів, не почули перший дзвінок . Ми дорослі .

У вересні 2021 року понад 60 молодих дівчат і хлопців вступили на соціально – правовий факультет НПУ ім. М.П. Драгоманова. Їх зустріли просторі аудиторії і викладачі ,які були переповнені натхненням навчати всіх цих таких сміливих людей.

87

 Як виявилося, правда, що студентські роки — найкращі роки , які можуть бути в житті людини . Вмотивовані студенти біжать вперед до знань і мрій про омріяну професію . Крім того, спілкування з однолітками і однодумцями приносить нескінченну насолоду .

 

Але на жаль, Covid-19 вніс свої корективи. Понад два місяці першого семестру ми навчались в режимі он-лайн . Спершу здавалось, що життя і розвиток припинились . Але потім, згодом, стало зрозуміло, що все добре .

 

Життя продовжується, а разом з тим в душі кожного студентами тліє надія , що епідеміологічна ситуація в Україні стане кращою , всі будуть здорові, і в життя кожного повернуться ті емоції, які ми відчували до того, коли сіли за екрани ґаджетів.

Анастасія Невтомлена.

Фотоекскурс із життя нашого студентства

Політологи І курс. Набір 2021 року.

11111111111111111111111

Випуск магістрів. Багато з них вже аспіранти.

55555555555555568

 

Студенти-політологи під час відвідання Адміністрації Президента України

-i i  ii iiii  i 600 x 400

Детальніше: Фотоекскурс із життя нашого студентства

   

Опитування  

Шановні студенти! Що найбільше приваблює вас у навчально-виховному процесі, організованому кафедрою політичних наук?

Високий фаховий рівень викладачів - 28.6%
Дружня, тепла атмосфера навчання - 32.9%
Використання нетрадиційних та інтерактивних методів навчання - 10%
Надзвичайно нерозвідана і притягуюча глибина найцікавішої науки в світі - політології - 28.6%

Total votes: 70
The voting for this poll has ended on: 31 трав. 2017 - 00:00
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ