Шановні колеги,

 

Вийшов черговий (31)  випуск збірника «Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія 22. Політичні науки та методика викладання соціально-політичних дисциплін». Це фаховий у галузі політології журнал категорії "Б"

 

 З організаційних питань просимо звертатися за електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">sj.politicalsciences@gmail.com

 

 

Наукова конференція "Єдність навчання і наукових досліджень - головний принци діяльності університету"

В рамках щорічних звітних заходів Українського державного університету імені Михайла Драгоманова Навчально-науковий інститут права та політології проводить щорічну звітно-наукову конференцію:  "Єдність навчання і наукових досліджень - головний принци діяльності університету".

 

 

24 - 25 травня 2023 року.

Програма конференції.

Спеціальність політологія увійшла до Навчально-наукового інституту права та політології

В рамках оптимізації структури університету спеціальність 052 політологія увійшла до складу Навчально- наукового інституту права та політології. 

1

2

Готуємо новий випуск збірника!!!

Готуємо для вас черговий випуск збірника «Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія 22. Політичні науки та методика викладання соціально-політичних дисциплін». Це фаховий у галузі політології журнал категорії «Б»

Запрошуємо авторів до співпраці. Чекаємо рукописи як авторитетних, так і молодих дослідників, викладачів, докторантів, аспірантів, магістрів.

Рукописи приймаємо до 01.08.2022 року.

З організаційних питань звертайтеся за е-поштою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Запрошуємо на навчально-методичний вебінар

 

Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова

 

Наукова бібліотека НПУ імені М.П.Драгоманова

 

Соціально-правовий факультет

 

Кафедра політичних наук

Вебинар

 

Запрошують на навчально-методичний вебінар

25 січня 2022 року о 14.00 

 

Тема: Питання академічної доброчесності як складова якісної освіти в сучасних умовах.

Доповідь:

«Наукові інформаційні ресурси та основи академічної етики» - доповідає директор наукової бібліотеки НПУ імені М.П.Драгоманова заслужений працівник культури України; кандидат педагогічних наук, доцент Людмила Василівна Савенкова. 

 

Передбачається постановка питань доповідачу. 

 Запрошуються викладачі та усі аспіранти спеціальності 052 політологія, а також студенти випускних курсів та денної і заочної форм навчання.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вебінар буде проведений із використанням сервісу Google meet.

Посилання: http://meet.google.com/ytq-tzhh-tep

 

 

Пропонуємо обговорення

обговорення

Пропонуємо обговорення.

Кафедра політичних наук Навчально-наукового інституту права та політології, гарант освітньої програми проф.Ольга Володимирівна Бабкіна  пропонують для обговорення програму вибіркового курсу "Міжнародні конфлікти". Програма пропонується для включення у вибіркову частину ОНП "Політологія" третього рівня вищої освіти. Розробник програми: член-кореспондент НАН України, професор Галина Іванівна Зеленько.

  

Запрошуємо до обговорення аспірантів, викладачів кафедри, усіх зацікавленних осіб.

Взяти участь у обговоренні і подати пропозиції можна до 1 ЖОВТНЯ 2023 року через рубріку "Обговорення освітніх програм"

Програма "Міжнародні конфлікти".(проект)

   

Опитування  

Шановні студенти! Що найбільше приваблює вас у навчально-виховному процесі, організованому кафедрою політичних наук?

Високий фаховий рівень викладачів - 28.6%
Дружня, тепла атмосфера навчання - 32.9%
Використання нетрадиційних та інтерактивних методів навчання - 10%
Надзвичайно нерозвідана і притягуюча глибина найцікавішої науки в світі - політології - 28.6%

Total votes: 70
The voting for this poll has ended on: 31 трав. 2017 - 00:00
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ